Spokojne utrzymanie, ale…
Sezon 2025/2026 był dla Pogoni Siedlce drugim z rzędu na poziomie Betclic I ligi.
Tym razem nie było jednak nerwowej walki o utrzymanie do ostatnich minut rozgrywek. Biało-niebiescy zapewnili sobie pozostanie na zapleczu Ekstraklasy kilka kolejek przed końcem sezonu i zakończyli go z dorobkiem 36 pkt - o sześć większym niż rok wcześniej. Jesienią drużyna prowadzona przez Adama Noconia prezentowała się bardzo solidnie.
Tym razem nie było jednak nerwowej walki o utrzymanie do ostatnich minut rozgrywek. Biało-niebiescy zapewnili sobie pozostanie na zapleczu Ekstraklasy kilka kolejek przed końcem sezonu i zakończyli go z dorobkiem 36 pkt - o sześć większym niż rok wcześniej. Jesienią drużyna prowadzona przez Adama Noconia prezentowała się bardzo solidnie.
Siedlczanie regularnie punktowali, a ich największym atutem była dobrze zorganizowana defensywa. Na półmetku rozgrywek Pogoń należała do zespołów tracących najmniej bramek w lidze. To właśnie szczelna obrona przez długi czas pozwalała utrzymywać bezpieczny dystans nad strefą spadkową. Po zimowej przerwie obraz drużyny wyraźnie się jednak zmienił. ...