Oaza ewangelizacji
Oaza ewangelizacji
W dniach 15-22 sierpnia w Okunince k. Włodawy ph. „Młodzi uczniowie misjonarze” zorganizowana będzie - z myślą o młodzieży - oaza ewangelizacji.
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału zarówno w charakterze uczestnika, jak i animatora. W czasie wyjazdu młodzież spotyka się z Bogiem, ale też uczy się, jak żyć we wspólnocie, a w czasie wolnym odpoczywa nad Jeziorem Białym. W planach jest pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Orchówku. – Ten wyjazd to wakacje z Bogiem i ludźmi, którzy Go kochają – mówi organizujący oazę ks. Ireneusz Juśkiewicz. Informacje i zapisy – tel. 500-636-490.
LI