Strażacy mają nową siedzibę
To jedna z największych inwestycji w bezpieczeństwo w powiecie garwolińskim w ostatnich latach.
W obecności przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, strażaków zawodowych oraz druhów OSP uroczyście otwarto nową siedzibę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Garwolinie. Uroczystość połączono z Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka.
W obecności przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, strażaków zawodowych oraz druhów OSP uroczyście otwarto nową siedzibę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Garwolinie. Uroczystość połączono z Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka.