Ósemka za trzy

Siedlecka Ósemka pewnie wygrywa w Kozienicach za 3 punkty, a Wilga bez szans z MOS-em w stolicy.

Armat – Ósemka 1:3

Tylko w pierwszym secie gospodarze próbowali walczyć z Ósemka, która ułatwiała im zadanie, robiąc sporo własnych błędów, zwłaszcza w odbiorze. Drugi set to wyraźną wygrana gości. W trzecim siedlczanie prowadzili cały czas 5, 6 punktami, dopuścili jednak do końcówki na przewagi. W czwartym znów wyraźnie przeważali siatkarze z Siedlec.

MOS Wola – Wilga 3:0

Goście próbowali jeszcze walczyć w pierwszym secie. Później dysponujący wyrównanym 12-osobowym składem gospodarze panowali niepodzielnie na parkiecie, gromiąc Wilgę do 12 i 16.

II liga mężczyzn

II kolejka:Armat Kozienice – Ósemka Elmo Siedlce 1:3 (20, -22,-27,-19).

Ósemka: Guaido, Jackowicz, Dziewit, Auguścik, Świerżewski, Pierzchalski, oraz Kołodziej (L0), Szataniak, Malon, Sobieraj. Trener: Wójcik.

MOS Wola Warszawa – Wilga Garwolin 3:0 (20, 12,16).

Wilga: Rząca, Grzelecki, Szyćko, Drabkowski, Godlewski, Wilki oraz Łuczka (l), Postek, Trener: Sokołowski

Pozostałe wyniki: Pekpol Ostrołęka – Ślepsk Augustów 2:3, Stoczniowiec Gdańsk-AZS UWM II Olsztyn 0:3, Czarni Pruszcz Gdański-Legia Warszawa 1:3